28 Серпня, 2021 р., 15:42
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана одинадцята сесія міської ради восьмого скликання, яка планується відбутись 9 вересня 2021 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
28 Серпня, 2021 р., 15:07
Силами міської ради та за підтримки спонсорів розпочато ремонт чергової службової квартири для лікарів.
28 Серпня, 2021 р., 12:52
За 8 місяців 2021 року, спільно з представниками державного підприємства "Чернігівстандартметрологія", газорозподільна компанія провела планові повірки 12,2  тис. побутових лічильників газу. Під час них виявили, що 4,9 тис. лічильників непридатні для подальшої експлуатації, оскільки похибка вимірювання перевищує допустимі норми. Це відбувається через зношеність внутрішніх складових, а саме вимірювального та лічильного механізмів. Такі лічильники підлягають заміні – її здійснює оператор ГРМ за рахунок тарифу на розподіл газу.
27 Серпня, 2021 р., 15:46
Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія ДЕДЕНКА першим питанням порядку денного розглянуто та схвалено прогноз бюджету Семенівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, який разом із фінансово-економічним обґрунтуванням буде подано на розгляд сесії Семенівської міської ради.
26 Серпня, 2021 р., 14:07
За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.
26 Серпня, 2021 р., 14:04
Всупереч весняним очікуванням постачальників та прогнозам експертів газового ринку, вартість блакитного палива в міжопалювальний період не лише не зменшилася, а, навпаки, зросла. Так, за даними Української енергетичної біржі, у травні-серпні середньозважена вартість ресурсу зросла більше ніж на 68% – з 9,3 грн до 15,7 грн за кубометр. А закупівельна вартість на вересень уже перевищує 18,3 гривень за кубічний метр. У той же час, ціна газу для побутових клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у вересні залишиться незмінною і складатиме 7,99 грн за куб.
26 Серпня, 2021 р., 11:57
Конкурс буде проведено 21 вересня 2021 року в Семенівській міській раді  за адресою: м.Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
26 Серпня, 2021 р., 09:55
23 серпня 2021 року гучно, смачно та весело жителі Тимоновицького старостинства відгуляли День села, в програмі свята були: святковий концерт, конкурси, безпрограшна лотерея, спортивні змагання, виступ естрадних виконавців та народні гуляння.  Свято пройшло в теплій та душевній атмосфері. Козацький куліш, рибацька юшка та солодкі млинці.
25 Серпня, 2021 р., 14:49
27 серпня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання: