06 Серпня, 2021 р., 14:04
З 1 вересня цього року стартує новий пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який допоможе територіальним громадам організувати соціальну роботу з сім’ями та дітьми, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.
06 Серпня, 2021 р., 14:02
Національна соціальна сервісна служба України буде допомагати територіальним громадам в організації роботи служб у справах дітей. Про це заявив голова Нацсоцслужби Владислав Машкін.
06 Серпня, 2021 р., 12:10
На черговому засіданні сесії, 5 серпня, депутати розглянули та затвердили звіт про виконання бюджету Семенівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року: по доходах - у сумі 82935,8 тис. грн., по видатках - у сумі 78976,0 тис. грн.
06 Серпня, 2021 р., 09:12
4 серпня  відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки і роботи об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
04 Серпня, 2021 р., 17:39
Понад 6 років ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», є надійним постачальником природного газу для більш ніж 1000 бізнесових та бюджетних організацій. Сьогодні компанія впевнено працює і на ринку реалізації електричної енергії юридичним особам. Так, лише протягом червня-липня кількість нових клієнтів-споживачів електроенергії зросла майже втричі, а обсяги замовленої потужності – майже вдвічі.
04 Серпня, 2021 р., 15:05
24 серпня 2021 року в місті Києві вперше відбудеться фестиваль "Пульс Гідності" з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
04 Серпня, 2021 р., 15:02
У 2018 році на Чернігівщині було започатковано свято День Десни, що відзначається щорічно 8 вересня та має на меті привернути увагу населення, представників бізнесу та громадських організацій до екологічних проблем водних об’єктів та пошуку шляхів їх спільного вирішення.
04 Серпня, 2021 р., 12:04
 Шановні мешканці громади!
03 Серпня, 2021 р., 12:36
Понорницька селищна рада запрошує жителів Семенівської громади на фестиваль Mamont Fest, що відбудеться 6-7 серпня 2021 р. у с.Радичів Понорницької громади на березі річки Десна.
02 Серпня, 2021 р., 17:38
В Тимоновицькому старостинстві розпочались роботи по фарбуванню та ремонту  огорож колонок по вулицях с. Тимоновичі, роботи проводяться силами працівників КП "Криничне" та старостинства, наразі пофарбовано більша половина огорож.