23 Липня, 2021 р., 19:37
Семенівська міська рада здає в оренду частину приміщення, розташованого за адресою: вул. Шевченко,буд.4, м. Семенівка, Новгород-Сіверський район,Чернігівська область
23 Липня, 2021 р., 16:45
Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана десята сесія міської ради восьмого скликання, яка планується відбутись 05 серпня 2021 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
23 Липня, 2021 р., 16:23
Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.
23 Липня, 2021 р., 15:45
23 липня 2021 року на засіданні виконавчого комітету Семенівської міської ради було погоджено проєкт рішення міської ради «Про звіт про виконання бюджету Семенівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року» з подальшим винесенням його на розгляд наступної сесії. Також внесено зміни до показників бюджету та перерозподілено видатки бюджету громади.
23 Липня, 2021 р., 15:26
 15.07.2021, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за червень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для майже 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.
23 Липня, 2021 р., 15:25
За підсумками першого півріччя цього року кількість страхових нещасних випадків на виробництві збільшилась на 284,6% – з 1 834 випадків у тому ж періоді 2020 року до 7 054 у 2021-му. При цьому кількість приросту орієнтовно дорівнює кількості випадків гострого профзахворювання на COVID-19, на які складено акти Н-1/П у цьому періоді, – близько 5 тис.
23 Липня, 2021 р., 14:53
Сума компенсації втраченого доходу за час хвороб, травм або догляду за хворим членом родини від Фонду соціального страхування України залежить від тривалості страхового стажу і середньої заробітної плати працівника. За підсумками червня середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності склав 371,9 грн проти 328,3 грн за той же місяць минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 13,3 відсотка.
23 Липня, 2021 р., 14:35
Фонд соціального страхування України прийняв від роботодавців заяви-розрахунки для фінансування 45 електронних лікарняних. Про це повідомили на селекторній нараді з питань реалізації перехідної моделі впровадження е-лікарняних, яка відбулась під головуванням начальниці управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції ФССУ Світлани Зарубіної.
21 Липня, 2021 р., 16:07
Семенівською міською радою з метою ефективного використання майна комунальної власності, наповнення бюджету територіальної громади проводиться певна робота по здачі об’єктів нерухомості  в оренду.
20 Липня, 2021 р., 15:20
Протягом травня-червня клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», скоротили заборгованість за спожитий природний газ на 88,3 мільйони гривень. Станом на початок липня загальний борг побутових споживачів склав 294,2 мільйони гривень, бізнесу – 3,1 мільйона, ще 5 мільйонів накопичили бюджетні та релігійні організації.