20 Липня, 2021 р., 15:20
Відповідно до рішення сесії міської ради від 20 грудня 2018 року №277 «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна та соціального захисту міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
20 Липня, 2021 р., 12:47
22 липня 2021 року об 10-00 год. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводитиме онлайн-нараду з питань підтримки тваринництва.
20 Липня, 2021 р., 10:07
23 липня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
19 Липня, 2021 р., 20:55
Сьогодні делегація нашої громади прийняла участь в засіданні круглого столу, що відбувся в Чернігівській обласній раді з приводу передачі громадам агролісів та відповідних підприємств.
19 Липня, 2021 р., 12:43
Семенівська міська рада здає в оренду приміщення, що розташоване за адресою: Червона Площа, буд. 7А, м. Семенівка ,Новгород-Сіверський район,Чернігівська область
16 Липня, 2021 р., 15:35
Сьогодні Семенівську громаду відвідала делегація голів громад Чернігівського району на чолі з головою Чернігівської районної ради Миколою Силенко.
16 Липня, 2021 р., 09:00
Шановні бухгалтери!
15 Липня, 2021 р., 16:18
Сьогодні відбулась чергова дев’ята сесія міської ради восьмого скликання.
15 Липня, 2021 р., 12:32
Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) може стати причиною масштабних пожеж.
15 Липня, 2021 р., 12:01
Продовжуються роботи по благоустрою населених пунктів в Тимоновицькому старостинстві, в селі Тимоновичі проведено поточний ремонт Братської могили, також дану територію покошено та прибрано.