02 Липня, 2021 р., 12:49
Основне завдання проєкту Президента України “Велике будівництво” — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та мости, школи й дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та амбулаторії, стадіони, пам'ятки культури. Так, на Чернігівщині в рамках Програми “Велике будівництво” реалізується 64 проєкти. З них — 39 доріг державного та місцевого значення, 26 мостів, 21 амбулаторія, 9 приймальних відділень, низка реставрацій та проєктів реконструкції.
01 Липня, 2021 р., 15:24
Продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів Тимоновицького старостинства.
01 Липня, 2021 р., 14:34
З 6 по 8 липня в м. Київ заплановано проведення низки тематичних заходів присвячених розвитку напрямку сонячної енергетики: 10-та конференція CISOLAR 2021, яка стартує 6 липня онлайн, та виставка систем накопичення енергії IBES 2021.
01 Липня, 2021 р., 14:33
Кабмін схвалив законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки.
01 Липня, 2021 р., 12:24
За сприяння благодійної організації "Аратта" була завезена гуманітарна допомога: дорослий, підлітковий  та дитячий одяг, взуття, постільна білизна, іграшки для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. За допомогою, звертайтеся до Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Семенівка, вул.Червона Площа 7 а.
01 Липня, 2021 р., 09:50
Семенівською міською радою з метою ефективного використання майна комунальної власності та наповнення бюджету територіальної громади продовжується робота по приватизації об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
01 Липня, 2021 р., 08:28
Головна відмінність такого методу від аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном полягає у площі дефектів дорожнього полотна, що ліквідуються, адже різні ділянки вимагають різних методів роботи.
30 Червня, 2021 р., 16:25
На тлі зростання вартості блакитного палива на енергетичних ринках тариф «Твій газ Рівномірний платіж» залишається острівцем стабільності. У липні ціна газу за цим тарифом не зростатиме. Для тих, хто приєднається до комерційної пропозиції в липні, як і для підписників тарифу в травні-червні, вартість палива залишиться незмінною — 7,99 грн за кубометр.
30 Червня, 2021 р., 12:07
Шановні сільгоспвиробники Семенівської громади!!! Запрошуємо Вас взяти участь у наймасштабнішому, найцікавішому, найулюбленішому заході області «Фестиваль молока -2021»!  «Фестиваль молока – 2021» заплановано провести у серпні поточного року у м. Чернігів в Центральному парку культури та відпочинку.
29 Червня, 2021 р., 15:03
30 червня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання: