29 Липня, 2021 р., 12:45
Минула зима для родини Пузікових із села Велика Дорога Ніжинського району була складною. Сімейний бюджет сильно «схуд», коли господиня, пані Алла, яка до того працювала бухгалтером у сільраді, залишилася без роботи. А зимові холоди «взялися» випробовувати на міцність бюджет родини. Одне лише опалення невеликого будинку, опалювальною площею 78 м2, доходило до 6 000 гривень, а у сезон холодів вистачає й інших витрат.
28 Липня, 2021 р., 16:13
Комунальним підприємством «Ревна» проводяться аварійно-ремонтні роботи водопроводу по вул. Лугова в м. Семенівка.
27 Липня, 2021 р., 17:22
У понеділок, 26 серпня, міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду, в ході якої підведені підсумки роботи структурних підрозділів за попередній тиждень та окреслено напрямки, над якими планується попрацювати найближчим часом.
27 Липня, 2021 р., 15:46
Побутові клієнти вже давно оцінили переваги онлайн сервісів для взаємодії з ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Така послуга тепер доступна і представникам малого та середнього бізнесу. Особистий кабінет на сайті 104.ua — це сервіс для обміну даними між програмами з бухгалтерського документообігу: СRM, 1C Докс, 1С Індастрі, 1С Бухгалтерія.
27 Липня, 2021 р., 14:55
29 липня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
27 Липня, 2021 р., 14:51
27 липня в Одесі відкрився XVІ Український муніципальний форум. Його щорічно організовує  Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України».
26 Липня, 2021 р., 16:14
Планове відключення електоренергії з 05-08-2021 08:00 по 05-08-2021 17:00
24 Липня, 2021 р., 12:26
Фахівці з обслуговування ГРП АТ «Чернігівгаз» змагалися в професійній майстерності. Конкурс пройшов на навчально-тренувальному полігоні Оператора ГРМ. Участь в змаганнях взяли команди з Чернігівського, Прилуцького, Ніжинського і Корюківського відділень, до складу яких увійшли майстри та слюсарі з різних районних дільниць.