14 Серпня, 2020 р., 16:11
Сьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова Сергій Деденко, члени виконкому затвердили  основний перелік заходів, які планується відзначатись на території населених пунктів громади до Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України.
14 Серпня, 2020 р., 15:42
Незабаром початок нового навчального року. За парти шкіл громади сядуть орієнтовно 1429 учнів, з них першокласників – 127. З 1 вересня планується відновлення освітнього процесу в усіх закладах дошкільної освіти, де виховується понад 400 дітей.
14 Серпня, 2020 р., 15:32
Стало вже традицією щорічно проводити в м. Семенівка «Свято меду» - «Медовий спас - прийшов до нас».  Ось і сьогоднішнього дня, завдяки організаторам свята Семенівській міський раді, відділу культури та туризму Семенівської міської ради,  в міському парку  відбулося Пречисте свято Медового Спаса і Маковія, куди були запрошені  пасічники  зі своїми продуктами бджільництва. Таке розмаїття меду, медовухи, виробів з воску можна побачити тільки на медовій ярмарці.
14 Серпня, 2020 р., 12:16
Доводимо до відома, що 10 вересня 2020 року відбудеться XI Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями», яка проходитиме в TERMINAL Z (Агро-Регіон, вул. Соборна, 59, с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область).
13 Серпня, 2020 р., 16:33
Семенівська міська рада Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
13 Серпня, 2020 р., 11:39
14 серпня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
12 Серпня, 2020 р., 08:42
Основним нормативним актом, який регулює питання неплатоспроможності фізичної особи, його відновлення та процедура відновлення - є Кодекс України з процедур банкрутства.
11 Серпня, 2020 р., 14:52
До Тимоновицького старостинства звернулися місцеві жителі з проханням облаштувати інформаційними знаками в’їзд в село Заріччя та джерело «Шандареве» в селі Тимоновичі.
11 Серпня, 2020 р., 09:40
12 серпня 2020 року у рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» відбудеться Всеукраїнський форум «Безпечність молока: національна політика та регіональні ініціативи».
11 Серпня, 2020 р., 09:28
11 та 12 серпня 2020 року, в рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» буде проведено ряд форумів (програма додається), які будуть транслюватися онлайн.