26 Серпня, 2020 р., 11:31
Криза COVID-19 вкотре оголила вразливість тих, хто вимушений працювати неофіційно, заробляти засоби для існування без гарантій і належного захисту. З початку 2020 року до травня включно спостерігалась тенденція до зменшення кількості офіційно зайнятого населення. Так, кількість працівників у травні цього року була майже на півмільйона меншою, ніж у травні минулого року.
26 Серпня, 2020 р., 08:53
Конкурс буде проведено 17 вересня 2020 року в Семенівській міській раді  за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
25 Серпня, 2020 р., 15:36
23 серпня в Семенівці відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Захід розпочався із підняття Державного Прапора України. Тут зібралися представники влади, установ та організацій і громадськості. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав життя за незалежність України.
25 Серпня, 2020 р., 14:25
25 серпня міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
25 Серпня, 2020 р., 10:05
Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій Украіїни разом з партнерами запрошують усіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні, присвяченому практичним питанням поточного функціонування та перспективам вдосконалення державної житлової політики у 2020 році.
21 Серпня, 2020 р., 15:04
Конкурс буде проведено 17 вересня 2020 в Семенівській міській раді  за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
21 Серпня, 2020 р., 13:53
На порядку денному позачергового засідання виконавчого комітету міської ради 21 серпня розглянуто питання щодо підготовки до опалювального сезону на 2020-2021 рік
21 Серпня, 2020 р., 09:52
Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, смерті та інше. Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України.
21 Серпня, 2020 р., 08:49
Держводагентством спільно з проєктом «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства» в період з 1 серпня до 15 вересня 2020 року будуть проводитися громадські консультації щодо головних водно-екологічних проблем суббасейнів Верхнього Дніпра та річки Десна в рамках підготовки Плану управління річковим басейном Дніпра.