14 Серпня, 2020 р., 15:32
Стало вже традицією щорічно проводити в м. Семенівка «Свято меду» - «Медовий спас - прийшов до нас».  Ось і сьогоднішнього дня, завдяки організаторам свята Семенівській міський раді, відділу культури та туризму Семенівської міської ради,  в міському парку  відбулося Пречисте свято Медового Спаса і Маковія, куди були запрошені  пасічники  зі своїми продуктами бджільництва. Таке розмаїття меду, медовухи, виробів з воску можна побачити тільки на медовій ярмарці.
14 Серпня, 2020 р., 12:16
Доводимо до відома, що 10 вересня 2020 року відбудеться XI Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями», яка проходитиме в TERMINAL Z (Агро-Регіон, вул. Соборна, 59, с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область).
13 Серпня, 2020 р., 16:33
Семенівська міська рада Чернігівської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:
13 Серпня, 2020 р., 11:39
14 серпня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
12 Серпня, 2020 р., 08:42
Основним нормативним актом, який регулює питання неплатоспроможності фізичної особи, його відновлення та процедура відновлення - є Кодекс України з процедур банкрутства.
11 Серпня, 2020 р., 14:52
До Тимоновицького старостинства звернулися місцеві жителі з проханням облаштувати інформаційними знаками в’їзд в село Заріччя та джерело «Шандареве» в селі Тимоновичі.
11 Серпня, 2020 р., 09:40
12 серпня 2020 року у рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» відбудеться Всеукраїнський форум «Безпечність молока: національна політика та регіональні ініціативи».
11 Серпня, 2020 р., 09:28
11 та 12 серпня 2020 року, в рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» буде проведено ряд форумів (програма додається), які будуть транслюватися онлайн.
10 Серпня, 2020 р., 14:55
Семенівська міська рада, її виконавчий комітет та міський голова висловлюють щирі співчуття родичам, близьким та колегам з приводу смерті – Мороза Ігоря Григоровича, Вертіївського сільського голови.