31 Серпня, 2020 р., 12:02
День пам'яті захисників України — пам'ятний день, який відзначають 29 серпня. Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.
28 Серпня, 2020 р., 16:13
За кілька днів стартує новий 2020/2021 навчальний рік. Тому нині вся освітянська спільнота Семенівської об’єднаної територіальної громади активно готується до цієї події: створюють комфортні та безпечні умови для  школярів і вихованців, планують форми проведення уроків, виховну та позаурочну роботу, інформаційно працюють з батькам, зустрічаються з колегами для обговорення реалізації нових освітніх стандартів сьогодення.
28 Серпня, 2020 р., 15:56
В Семенівці розпочато реконструкцію котельні, яка буде опалювати приміщення Семенівської центральної лікарні, стаціонарного відділення територіального центру та центру первинної медико-санітарної допомоги.
28 Серпня, 2020 р., 15:49
У Чернігівській області із 03.09.2020 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.
28 Серпня, 2020 р., 15:40
У четвер, 27 серпня відбулась чергова сесія міської ради сьомого скликання, на якій головув міський голова Сергій Деденко.
27 Серпня, 2020 р., 13:49
25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.
27 Серпня, 2020 р., 13:49
Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).
27 Серпня, 2020 р., 07:56
Конкурс буде проведено 14 вересня 2020 року в Семенівській міській раді  за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
26 Серпня, 2020 р., 16:19
Комунальним підприємством "Ревна" проводяться роботи по встановленню нової вуличної колонки по вулиці Жовтнева.
26 Серпня, 2020 р., 15:32
З 1 липня 2020 року українці отримали можливість змінювати виборчу адресу. Це означає, що на місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня 2020 року проголосувати зможуть і внутрішні переселенці, і усі, хто проживає фактично не там, де зареєстрований.