30 Вересня, 2020 р., 09:58
В Тимоновицькому старостинстві продовжуються роботи по благоустрою населених пунктів, обкошуються колодязі та водозабірні колонки, при необхідності виготовляються кришки на колодязі.
30 Вересня, 2020 р., 09:36
11 вересня в Україні стартував Тиждень освіти для дорослих, який з 1999 року щорічно проводиться під егідою ЮНЕСКО.
29 Вересня, 2020 р., 15:26
2 жовтня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
29 Вересня, 2020 р., 11:26
Під керівництвом міського голови Сергія Деденка відбулася апаратна нарада на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
28 Вересня, 2020 р., 11:16
Відбулось засідання сесії Семенівської міської ради, яке провів міський голова Сергій Деденко.
25 Вересня, 2020 р., 15:07
Семенівською міською радою розпочато будівництво нової асфальтної дороги по вул. Польова.
25 Вересня, 2020 р., 12:22
В 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.
25 Вересня, 2020 р., 10:44
Співробітники податкової міліції у взаємодії з Чернігівською обласною прокуратурою припинили міжрегіональну злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території області протягом 2019-2020 років.
24 Вересня, 2020 р., 16:29
Міською радою проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності.