22 Жовтня, 2020 р., 16:50
З часу припинення передвиборної агітації забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів.
22 Жовтня, 2020 р., 09:00
23 жовтня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
21 Жовтня, 2020 р., 07:57
Найвищий рівень водійської майстерності щодня, щохвилини» - з таким гаслом змагалися 22 водії з усіх служб АТ «Чернігівгаз».
20 Жовтня, 2020 р., 11:08
З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.
20 Жовтня, 2020 р., 10:27
З метою забезпечення якісного надання послуг з водопостачання мешканцям вул. Новоселиця, комунальним підприємством «Ревна» продовжується проведення робіт з реконструкції частини водогону.
20 Жовтня, 2020 р., 08:29
18 липня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
19 Жовтня, 2020 р., 12:01
З метою своєчасного і стабільного забезпечення закладів охорони здоров’я та закладів освіти громади тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, а також у зв’язку з встановленням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 градусів °C, виконавчий комітет міської ради вирішив:
16 Жовтня, 2020 р., 15:45
Сьогодні виконавчий комітет, під головуванням секретаря міської ради Олексія Желтобрюха, знову зібрався на своє засідання де члени виконкому розглянули питання щодо управління та розпорядження об’єктами комунальної власності міської ради.
16 Жовтня, 2020 р., 15:20
Відбулась заключна сесія Семенівської міської ради сьомого скликання. Головував на засіданні міський голова Сергій Деденко.
15 Жовтня, 2020 р., 14:59
16 жовтня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі відбудеться засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання: