15 Вересня, 2020 р., 10:29
Відділення Національної служби посередництва і примирення (далі – Відділення) відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», в процесі виконання визначених завдань, значну увагу приділяє моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях області з метою вжиття заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), мітингів, зборів, акцій протесту (в т.ч. страйків).
15 Вересня, 2020 р., 08:45
В понеділок під керівництвом міського голови Сергія Деденко відбулась щотижнева апаратна нарада.
14 Вересня, 2020 р., 16:22
Розпорядженням міського голови від 14 вересня 2020 року №195 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана тридцять дев'ята сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 24 вересня 2020 року об 11-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
14 Вересня, 2020 р., 13:57
Конкурс буде проведено 05 жовтня 2020 року в Семенівській міській раді  за адресою: м.Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
14 Вересня, 2020 р., 11:29
Конкурс буде проведено 12 жовтня 2020 в Семенівській міській раді  за адресою: м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд. 6.
11 Вересня, 2020 р., 14:48
Сьогодні відбулася чергова бібліозустріч «Ви + Ми = бібліотека». Де було представлено не тільки нову українську та світову літературу, але й новинки періодичних видань. Тож всіх любителів шелесту аркушів та запаху свіжонадрукованих книг запрошуємо до Семенівської центральної бібліотеки.
09 Вересня, 2020 р., 15:28
Сьогодні у ході позачергового засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Сергій Деденко, затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення 77-ої річниці звільнення Семенівщини від нациських загарбників та Дня міста.
09 Вересня, 2020 р., 15:23
На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь".
09 Вересня, 2020 р., 15:18
З настанням осінньої пори року та зменшенням світлої частини доби, робота вуличного освітлення набуває більшої актуальності.