15 Листопада, 2019 р., 15:20
День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни.
12 Листопада, 2019 р., 15:07
13 листопада 2019 року культурна спільнота України широко відзначає 130-річний ювілей видатного українського сатирика, письменника – гумориста Остапа Вишні, людини непростої долі, чия постать стала яскравим  втіленням сміхотливої душі українського народу.
12 Листопада, 2019 р., 10:48
На Чернігівщині триває прийом заявок на отримання державної допомоги за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».
11 Листопада, 2019 р., 16:07
Своєчасно передавайте показники своїх лічильників.
08 Листопада, 2019 р., 16:44
Сьогодні, 08 листопада 2019 року, в Семенівці врочисто відкрили мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту вартістю майже 1.5 млн. гривень у центральному парку. На ньому будуть доступні такі види спорту, як волейбол, баскетбол, бадмінтон, великий теніс. Майданчик побудований під керівництвом Дурицького Миколи Миколайовича.
08 Листопада, 2019 р., 16:39
Сьогодні тисячі прихильників української мови взяли активну участь у традиційному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, що проходить щорічно з метою єднання навколо мови.
08 Листопада, 2019 р., 16:21
У четвер, 7 листопада, відбулась чергова двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання, під головуванням міського голови Сергія Деденка.
08 Листопада, 2019 р., 15:44
Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Напередодні цієї дати  районна бібліотека для дітей запросила своїх користувачів, учнів 6-8 класів ЗСО I-III ступенів №1 та гімназії №2 позмагатися у цікавому та змістовному квесті "Українська мова - наш скарб".
08 Листопада, 2019 р., 14:38
Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!