30 Вересня, 2019 р., 16:56
Про питання забезпечення галузей життєдіяльності Семенівської міської ради говорили під час щотижневої апаратної наради, яку провів міський голова Сергій Деденко.
30 Вересня, 2019 р., 14:33
Шановні наші читачі та любі друзі! Дякуємо вам за теплі вітання та щирі побажання до Всеукраїнського дня бібліотек.  Дякуємо всім, хто завітав та прийняв участь у нашій неймовірній і веселій  «Бібліо-фольк-party».
30 Вересня, 2019 р., 14:19
Найбільша інвестиція, яку може зробити держава у розвиток своїх маленьких громадян, - це зберегти для них рідну домівку або забезпечити сімейне середовище, підтримати сім’ю у скрутний для неї час.
30 Вересня, 2019 р., 08:11
27 вересня,  напередодні свята  Всеукраїнського дня бібліотек працівники бібліотеки разом з учнями  6-го та 7-го  класів закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №1 провели флешмоб «Нас єднає мудрість книги».
27 Вересня, 2019 р., 16:02
Ці монети можна буде обміняти безкоштовно протягом трьох років. Монети номіналом 1,2 та 5 копійок з жовтня стануть історією.
27 Вересня, 2019 р., 08:23
Бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» накопичила досить багатий та різноманітний досвід в навчанні керівників з різним управлінським досвідом в бізнесі, адже 20 років МІБ реалізує програми МВА.
26 Вересня, 2019 р., 14:33
З метою реалізації кампанії «Я маю право на виконання рішення суду» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Міністерство юстиції України створило тематичний відеоролик «Путівник виконавчого провадження»
26 Вересня, 2019 р., 09:16
Статтею 124 Конституції України визначено, що народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних.