25 Вересня, 2019 р., 11:27
У Чернігівській області із 22.09.2019 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.
25 Вересня, 2019 р., 08:09
Значну кількість старовинних монет вилучено на митному посту «Сеньківка» Чернігівської митниці ДФС у громадянина РФ, який намагався вивезти їх за межі України.
24 Вересня, 2019 р., 15:14
23 вересня 2019 року  в системі електронних торгів  відбувся аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни і подальшого подання цінових пропозицій, на якому продавався об’єкт нерухомості комунальної власності Семенівської міської ради – будівля Хотіївської сільської бібліотеки-філії.
24 Вересня, 2019 р., 12:18
Традиційно у вересні Семенівці святкують День міста. Цього року 21 вересня ми святкували уже 339-у річницю нашого міста. Організатори влаштували чимало розваг.
23 Вересня, 2019 р., 16:30
Сьогодні міський голова Сергій Деденко провів щотижневу апаратну нараду, в ході якої підведені підсумки роботи структурних підрозділів за попередній тиждень та окреслено напрямки над якими планується попрацювати найближчим часом.
23 Вересня, 2019 р., 16:18
Останніми днями в області скоєні безпрецедентні акти вандалізму. У Мені невідомі зловмисники на місцевому кладовищі спаплюжили пам’ятники загиблим учасникам АТО. Це сталося напередодні відзначення Дня міста. У Новгород-Сіверському районі пошкодили будівлю меморіального музею, де свого часу був будинок бійця, який загинув під час військових дій на сході країни.
23 Вересня, 2019 р., 08:04
20 вересня у центральній районній бібліотеці пройшла презентація виставки семенівського фотохудожника Михайла Волка «Времена не выбирают». На презентацію завітали друзі та прихильники  творчості майстра світлини. На фотовиставці гості мали змогу розглянути світлини зроблені в різні роки, та поспілкуватись з організаторами.
20 Вересня, 2019 р., 16:36
Розпорядженням міського голови від 20 вересня 2019 року №155 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять шоста сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 3 жовтня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
20 Вересня, 2019 р., 16:11
В рамках відзначення 76-ї річниці вигнання із Семенівщини нацистських окупантів, відбулося урочисте покладання квітів до монументу «Мати-Батьківщина».