28 Жовтня, 2019 р., 15:41
Розпорядженням міського голови від 28 жовтня 2019 року №185  та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 7 листопада 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
28 Жовтня, 2019 р., 12:05
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277  від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення безхазяйного рухомого майна – металевої конструкції трактора ВТЗ «Універсал -2», встановленої на постаменті.
28 Жовтня, 2019 р., 11:35
З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2019 №133 - од «Про заборону вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах в зоні діяльності управління», з 1 листопада 2019 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь - який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо - зимовий період 2019 – 2020 років.
24 Жовтня, 2019 р., 12:06
Відкладання пошуку вирішення питання земельної реформи в Україні протягом 28 років незалежності призвело до справжньої кризи в цьому напрямку. Зважаючи на гостроту проблеми, влада оголосила про перехід до завершального етапу земельної реформи, головним пунктом якої є старт ринку землі. У цьому контексті питання втілення пропонованих ідей та готовності до них країни, зокрема її банківської системи, залишаються відкритими і потребують обговорення.
23 Жовтня, 2019 р., 16:22
Книжкову виставку «Дві війни – одна країна», присвяченій Другій Світовій та сучасній війні на сході України, відкрито у читальній залі центральної районної бібліотеки.
23 Жовтня, 2019 р., 10:36
Проблема вибору професії завжди є актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах, тому зустрічі з представниками ВНЗ України є вкрай важливими та пізнавальними для школярів.
23 Жовтня, 2019 р., 10:06
У зв`язку з очікуванням зниження температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення оптимального температурного режиму на об’єктах бюджетної сфери:
23 Жовтня, 2019 р., 08:28
Значну партію тютюнових виробів вилучили вчора співробітники Чернігівської митниці ДФС у зоні діяльності митного посту «Нові Яриловичі».