28 Червня, 2023 р., 08:53
Сьогодні наша країна зустрічає велике державне свято – День Конституції України.
26 Червня, 2023 р., 16:25
Національний університет «Чернігівська Політехніка» оголошує черговий набір на безоплатні курси української мови. Окрім того, планується робота розмовного клубу «Говорімо українською», для учасників також проводитимуться лекції з краєзнавства та історії.
23 Червня, 2023 р., 16:55
У складний для України час, коли мужні українці зі зброєю в руках боронять нашу Батьківщину, небайдужі громадяни в тилу роблять свій посильний внесок: допомагають армії, піклуються про переселенців та постраждалих унаслідок військової агресії, тримають економічний фронт. До праці на перемогу, а саме: «Армії відновлення», долучилися й безробітні чернігівці. Зокрема жінки плетуть маскувальні сітки.
23 Червня, 2023 р., 15:53
Після початку повномасштабного вторгнення в Україну Уряд прийняв рішення про припинення на період воєнного стану перевірок бізнесу, зокрема з питань законодавства про працю та про охорону праці. За цей час бізнес мав адаптуватися до роботи в умовах війни.
22 Червня, 2023 р., 16:00
Стартом для розвитку системи БПД  став прийнятий 2 червня 2011 року Верховною Радою України Закон України «Про безоплатну правову допомогу».   6 червня 2012 року Урядом було створено першу установу системи БПД - Координаційний центр з надання правової допомоги, значно пізніше, з 1 січня 2013 року - регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Відтак, 1 липня 2015 року розпочали роботу місцеві центри з надання БВПД, а з 1 вересня 2016 року – сектори бюро правової допомоги.
20 Червня, 2023 р., 16:48
Семенівська міська рада повідомляє, що 22 червня 2023 року на базі ПСП «Пісківське» с.Піски Ніжинського району відбудеться практична нарада по кормозаготівлі та розвитку молочного скотарства.
19 Червня, 2023 р., 16:56
Завтра 20.06.2023 року відбудеться прощання з нашим земляком -  військовослужбовцем Пруцаковим Володимиром, 1994 року народження, який загинув 14 червня 2023 року внаслідок отримання поранень, несумісних із життям, у районі н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області.
19 Червня, 2023 р., 09:35
19 червня в Україні відзначається зовсім молоде свято – День фермера.
16 Червня, 2023 р., 09:59
14 червня 2023 року відбулося засідання експертної групи Семенівської міської ради для підрахунку голосів та визначення проєктів-переможців, поданих з реалізації в 2023 році через Громадський бюджет.