11 Серпня, 2022 р., 13:58
Національний банк України ініціював проведення благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.
10 Серпня, 2022 р., 16:08
Так, роботодавець може відмовити у наданні працівнику відпустки, але у випадках, коли така відпустка надається за угодою сторін.
10 Серпня, 2022 р., 12:04
Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника. В такий спосіб підприємці суттєво економлять час – взаємодіючи лише з одним персональним менеджером постачальника замість двох, та спрощують ведення бухгалтерії.
10 Серпня, 2022 р., 10:19
Повномасштабне військове вторгнення росії в Україну спричинило збільшення звернень до системи безоплатної правової допомоги щодо врегулювання питань трудових взаємовідносин.
05 Серпня, 2022 р., 11:31
19 липня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин». Цим Законом внесені зміни до Кодексу законів про працю України, Законів України «Про оплату праці», «Про відпустки» та «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
05 Серпня, 2022 р., 11:28
У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт, що має на меті спрощення закупівель для громад. Проєкт Закону №7624 передбачає:
03 Серпня, 2022 р., 16:23
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради запрошуємо до участі в он-лайн вебінарі, щодо механізмів надання державних грантів на створення або розвиток переробного підприємства, який організовує Департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, 4 серпня 2022 року об 11:00 год.
28 Липня, 2022 р., 08:07
Сьогодні, 28 липня, у День Хрещення Київської Русі ми відзначаємо День Української Державності – свято, символічне для кожного українця.
26 Липня, 2022 р., 15:28
Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно.