26 Липня, 2019 р., 14:15
Сьогодні, 26 липня, виконавчий комітет проаналізував ситуацію щодо підготовки установ і закладів міської ради до нового опалювального періоду 2019-20120 років.
26 Липня, 2019 р., 14:08
Інформаційне повідомлення Семенівської міської ради про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого нерухомого майна – нежитлової будівлі Хотіївської бібліотеки-філії,  що перебуває на балансі Семенівської міської ради, код за ЄДРПОУ 04062009,  адреса:  15400, Чернігівська область, м. Семенівка, вул.Червона Площа,буд. 6
25 Липня, 2019 р., 15:23
Різні люди долучилися до цього: працівники страхових компаній «Інтер-Плюс», «Велтлінер», прихожани храму Преображення Господнього з вулиці Петра Калнишевського, представник автоклубу КЛАД (клуб любителей автомобіля Дачия), пенсіонери.
25 Липня, 2019 р., 12:16
За підтримки Семенівської міської ради, 30 липня 2019 року о 10.00 у великій залі адміністративного приміщення Семенівської районної ради, відбудеться семінар на тему: «Як отримати грант фонду  енергоефективності?»  в рамках програми «Енергоефективність в Україні», який буде проводитися регіональним консультантом у Чернігівській області з програми підтримки фонду енергоефективності Миколою Коломійцем.
25 Липня, 2019 р., 10:25
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277  від 20 грудня 2018 року  «Про затвердження Порядку дій  міської ради  щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення безхазяйного рухомого майна, а саме:
24 Липня, 2019 р., 15:36
26 липня 2019 року о 10:00 в приміщенні адміністративної будівлі відбудеться планове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:
24 Липня, 2019 р., 08:07
Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?
23 Липня, 2019 р., 12:07
Благодійний цирк "Galaxy show" запрошує всіх бажаючих дітей та дорослих на безкоштовну благодійну виставу з метою збору коштів для онкохворих діточок, яка відбудеться у Міському Палаці культури 27 липня о 18-00 год. До і після вистави організатори планують встановити великий батут. Відбуватиметься реалізація попкорну, солодкої вати, сувенірів.
23 Липня, 2019 р., 11:09
Семенівська міська рада нагадує, що спалювання сухої рослинності та сміття на присадибних ділянках є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану та є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягнуть за собою накладення адміністративних штрафів від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподаткованих доходів громадян.
22 Липня, 2019 р., 17:00
Розпорядженням міського голови від 22 липня 2019 року № 127 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять четверта сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 01 серпня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.