19 Червня, 2019 р., 16:33
Звичаї та традиції, пов'язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Глибоке пошанування свого родоводу, щира турбота про збереження та примноження народних традицій - усе це вирізняє українців з-поміж інших націй. Отож, традиційно в кожній українській родині шанобливо зберігають та намагаються передати своїм дітям і онукам все, що лишили нам у спадок предки.
18 Червня, 2019 р., 16:40
Сьогодні експертною групою Семенівської міської ради за  участю представників громадськості відбувся підрахунок голосів за проекти «Громадський бюджет 2019», голосування за яких тривало з  15 травня по 15 червня 2019 року.
18 Червня, 2019 р., 16:12
Розпорядженням міського голови від 18 червня 2019 року № 111 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять третя сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 27 червня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
14 Червня, 2019 р., 16:35
Вже традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це люди, які рятують людські життя, здоров’я наших близьких та рідних. Ті, хто першими зустрічають нас в цьому житті і знають про нас іноді більше, ніж ми самі про себе. Сьогодні, 14 червня, медичні працівники міста почали отримувати перші привітання. З нагоди свята у міському Палаці культури пройшов урочистий захід.
14 Червня, 2019 р., 16:06
13 червня 2019 року відбувся тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників виконавчого комітету міської ради.
14 Червня, 2019 р., 15:53
13 червня 2019 року в Семенівській міській раді відбулось засідання Круглого столу за участю працівників міської ради, громадськості та бізнесу.
12 Червня, 2019 р., 16:31
Сьогодні у міському парку розпочато роботи по встановленню нового ігрового будиночку для дітей. Красуватиметься новенька «хатинка на ніжках» на місці залишків старої гойдалки, яка псувала вигляд зони відпочинку.
12 Червня, 2019 р., 16:08
Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак  колишній чоловік  відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?