21 Червня, 2019 р., 14:31
Шановні державні службовці!
21 Червня, 2019 р., 11:36
Друга світова війна  – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам'ятають і згадують в усьому світі. Для України Друга світова війна – національна трагедія. За даними українських істориків, прямі людські втрати України у Другій світовій війні становлять 8-10 млн. осіб, загальні демографічні – понад 13 млн.
21 Червня, 2019 р., 09:39
21 червня у міському Палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби.
20 Червня, 2019 р., 14:02
Облдержадміністрацією розпочато роботу з розробки проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року.
19 Червня, 2019 р., 17:04
Семенівська міська рада планує побудувати на території центрального міського парку мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту. Сьогодні бригада з благоустрою Семенівської міської ради проводила роботи з розчистки території під будівництво від дерев та кущів.
19 Червня, 2019 р., 16:47
Два дні, з 13 по 14 червня представники об’єднаних територіальних громад Чернігівщини спілкувалися, дискутували та вивчали перспективи та прогнози розвитку туристичної галузі на своїй території. Тренінг «Розвиток сільського туризму у громаді: фестивальний, гастрономічний та музейний» організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
19 Червня, 2019 р., 16:33
Звичаї та традиції, пов'язані з календарними святами українців, є частиною духовної культури українського народу. Глибоке пошанування свого родоводу, щира турбота про збереження та примноження народних традицій - усе це вирізняє українців з-поміж інших націй. Отож, традиційно в кожній українській родині шанобливо зберігають та намагаються передати своїм дітям і онукам все, що лишили нам у спадок предки.
18 Червня, 2019 р., 16:40
Сьогодні експертною групою Семенівської міської ради за  участю представників громадськості відбувся підрахунок голосів за проекти «Громадський бюджет 2019», голосування за яких тривало з  15 травня по 15 червня 2019 року.
18 Червня, 2019 р., 16:12
Розпорядженням міського голови від 18 червня 2019 року № 111 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять третя сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 27 червня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.