27 Травня, 2019 р., 14:43
Сьогодні в Семенівці розпочався третій дитячий футбольний турнір "Малеча Полісся" пам"яті нашого земляка, учасника АТО Ігоря Кістерного.
27 Травня, 2019 р., 09:13
Розпорядженням міського голови від 27 травня 2019 року № 100 та відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликана двадцять друга сесія міської ради сьомого скликання, яка планується відбутись 6 червня 2019 року о 10-00 годині в залі засідань адміністративної будівлі.
24 Травня, 2019 р., 14:42
 Новий формат проведення: квести, розваги, ігри.
24 Травня, 2019 р., 12:19
Вчора апарат міської ради, а точніше чоловіча частина, працював над ліквідацією чагарників на початку вулиці Широкий План.
23 Травня, 2019 р., 12:07
Колись на початку 90-х на "скоро руку" як тимчасові споруди були зведені конструкції для вирішення проблеми харчування дітей по Чорнобильскій програмі, які благополучно простояли майже 30 років.
23 Травня, 2019 р., 09:47
Навчання за державним (регіональним) замовленням в закладах вищої педагогічної освіти.
23 Травня, 2019 р., 08:52
За доброю традицією 21 травня на території навчально-спортивної бази Чернігівської СДЮШОР з лижного спорту, з метою популяризації здорового способу життя та залучення депутатів усіх рівнів до занять спортом, відбулася Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.