07 Серпня, 2019 р., 16:33
У повсякденному житті    нам  нерідко  доводиться звертатися до органів державної влади,  місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій  із заявами щодо реалізації своїх прав і законних інтересів чи   скаргами про їх порушення. Які ж вимоги передбачені законодавством до звернень громадян,  строків їх  розгляду  та які права мають громадяни при розгляді поданих звернень ?
06 Серпня, 2019 р., 11:25
7 серпня о 12 годині до 200-річчя з дня народження Куліша Пантелеймона Олександровича, відбудеться засідання у літературно-мистецькій вітальні центральної районної бібліотеки.
05 Серпня, 2019 р., 12:22
В школі №1 закінчився капітальний ремонт харчоблоку. Приміщення утеплено, замінені вікна на енергозберігаючі, закуплено частину нового обладання для приготування їжі.
02 Серпня, 2019 р., 14:29
Упорядкування природних джерел питної води стало гарною традицією нашої громади, так у селі Заріччя спільними зусиллями в.о. старости та небайдужих жителів було відновлено давно занедбане джерело.
02 Серпня, 2019 р., 14:22
30 липня співвласники і балансоутримувач багатоквартирних житлових будинків м. Семенівка взяли участь у семінарі «ЯК отримати грант фонду енергоефективності?»
02 Серпня, 2019 р., 09:45
Вироком суду визнано винними у скоєнні злочину, передбаченого ст. 204 КК України 3-х ділків, які займалися незаконним виготовленням та збутом фальсифікату. Згідно вироку суду 12200 літрів фальсифікату, а також обладнання для його виготовлення підлягають знищенню, а порушникам присуджено чималі штрафи.
02 Серпня, 2019 р., 09:23
1 серпня, відбулася чергова  двадцять четверта сесія сьомого скликання Семенівської міської ради, під головуванням міського голови Сергія Деденка. В ході роботи, якої приймали рішення з питань соціально-економічного розвитку громади, управління комунальним майном та земельного господарства.
01 Серпня, 2019 р., 11:50
Свято почалось в ранці з богослужіння в храмі святого Даниїла.
01 Серпня, 2019 р., 11:46
У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «трафікінг» або ж «торгівля людьми». Ця проблема маєглобальний характер, аджепостраждати від торгівлі людьми можелюдина будь-якоговіку, статі, походження, з будь-якоюосвітою і рівнем достатку.
31 Липня, 2019 р., 12:42
Плакатна експозиція підготовлена працівниками Українського інституту Національної пам'яті. Представлені 16-ть тематичних плакатів, які дадуть змогу відвідувачу дізнатись про діяльність нацистських концтаборів, як «фабрик смерті», метою яких було планове винищення окремих груп людей, які вважалися нижчими, так би мовити «недолюдками».