08 Лютого, 2019 р., 14:34
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277  від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення безхазяйного рухомого майна, а саме:
08 Лютого, 2019 р., 08:41
5 лютого відбулися загальні збори громадян у селі Янжулівка, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради.
08 Лютого, 2019 р., 08:37
06 лютого 2019 року  в с. Олександрівка  були проведені загальні збори громадян Олександрівського старостинського округу. Місцеві жителі заслухали звіт   в. о. старости  Коробко Тетяни Іванівни  про діяльність у 2018 році, та які плануються проводитися роботи у 2019 році. Також була надана інформація Семенівським міським головою Деденко Сергієм Івановичем щодо виконання програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської об’єднаної громади. У ході зустрічі було визначено коло питань, на які необхідно звернути увагу.
07 Лютого, 2019 р., 16:35
06 лютого 2019 року  були проведені загальні збори громадян в с. Костобобрів. Присутніх на загальних зборах громадян було біля 70 чоловік.
07 Лютого, 2019 р., 11:37
Головне управління ДФС  у  Чернігівській  області проводить «гарячі лінії»   Графік сеансів телефонного зв’язку у лютому 2019 року
06 Лютого, 2019 р., 16:26
Відповідно до рішення сесії міської ради №  277  від 20 грудня 2018 року  «Про затвердження Порядку дій  міської ради  щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна,  визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна  міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:
05 Лютого, 2019 р., 16:53
Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
05 Лютого, 2019 р., 14:17
31 січня відбулися загальні збори громадян у селах Миколаївка та Залізний Міст, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради та діяльність в. о. старости по виконанню програми соціально-економічного розвитку та виконання бюджету за 2018 рік.
05 Лютого, 2019 р., 12:52
30 січня в с. Карповичі було проведено загальні збори громадян. Місцеві жителі заслухали звіти міського голови Сергія Деденко та в. о. старости  Любові Горової  про діяльність виконавчих органів у 2018 році. У ході зустрічі було зазначено коло питань, над вирішенням яких громада планує працювати у поточному періоді.