01 Березня, 2019 р., 12:46
12-14 березня у новому ВЦ «КиївЕкспоПлаза» с. Березівка, Макарівського району Київської області відбудеться виставка «Форум фермерських технологій» та Фермерський ярмарок контрактів – єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощуванням продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.
01 Березня, 2019 р., 11:16
На сьогоднішній день питання енергозбереження займає одну з ключових позицій у нашій громаді. Заклади культури Семенівської міської ради уже майже повністю відмовилися від споживання природного газу та перейшли на опалення твердопаливними котлами.
01 Березня, 2019 р., 11:10
27 лютого, за участю міського голови Сергія Деденка, його заступників Сергія Єрьоми та Олександра Кравцова, секретаря міської ради Олексія Желтобрюха, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, податків та торгівлі де депутати міської ради погодили розподіл залишків освітньої субвенції та субвенції на соціально-економічний розвиток громади.
28 Лютого, 2019 р., 11:32
26 лютого 2019 року о 17.00 год. у Семенівському міському палаці культури відбулись загальні збори громадян, на яких міський голова відзвітував про діяльність виконавчих органів ради та виконання програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської ради  (об’єднаної територіальної громади) у 2018 році.
28 Лютого, 2019 р., 10:42
21 лютого відбулися збори громадян у селі Кути, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради.
28 Лютого, 2019 р., 09:56
Через підвищену вологість ґрунту навесні дорожнє покриття найбільше піддається руйнації. Для запобігання виникнення ямковості та інших деформацій автодоріг з 01 березня по 26 квітня 2019 року рух великовагового транспорту на дорогах загального користування району буде тимчасово обмежений.
27 Лютого, 2019 р., 14:36
Шановні мешканці Семенівської громади!
27 Лютого, 2019 р., 14:26
1.   Національна служба здоров’я України відкриває підрозділи в регіонах: Докладніше