05 Квітня, 2019 р., 16:23
Шановні громадяни! Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави руйнує ґрунтовий покрив, знищує ґрунтоутворюючі мікроорганізми.
05 Квітня, 2019 р., 16:00
З метою покращення стану доріг на вулицях з грунтовим покриттям 5 квітня 2019 року в Семенівці  розпочато грейдерування доріг.
05 Квітня, 2019 р., 15:53
05 квітня 2019 року до Семенівського історико-краєзнавчого музею завітали учні 4-А класу Семенівської гімназії №2 разом зі своїм учителем Сокол А.П. Метою їх візиту було розширення знань про історію і традиції рідного краю. В ході заходу молодший науковий співробітник музею Коломієць Я.В. розповіла про головні історичні події Семенівщини, познайомила присутніх з традиціями та обрядами нашої місцевості.
05 Квітня, 2019 р., 15:21
Сьогодні, в приміщенні міської ради, відбулась друга громадська консультація з проекту стратегії розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2028 роки, в  якій знову ж таки взяли участь регіональний координатор проекту в Чернігівській області Микола Силенко, представники з розробки стратегії та мешканці  громади.
05 Квітня, 2019 р., 15:10
На засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про надання дозволу на знос старих житлових будинків у зв’язку з невідповідністю санітарним і технічним вимогам та повною їх руйнацією.
05 Квітня, 2019 р., 11:42
Започаткована:
04 Квітня, 2019 р., 08:53
До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рад та депутати ОТГ.  Семінар відбудеться орієнтовно з 30 травня по 1 червня 2019 року в м. Києві.
03 Квітня, 2019 р., 12:23
30 січня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 68 затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
01 Квітня, 2019 р., 11:26
Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?