27 Лютого, 2019 р., 08:24
Доброго вечора! Ми з нареченою плануємо одружитись навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар,  які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір. Знаю, що така практика для України є новою, тому  розкажіть, будь ласка, про неї більш детально?
26 Лютого, 2019 р., 07:59
Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!
25 Лютого, 2019 р., 16:14
22 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради  розглянуто 23 питання життєдіяльності громади, де керівники комунальних підприємств «Ревна» та «Семенівський ринок» прозвітували про свою роботу за 2018 рік та представили присутнім показники фінансових планів на 2019 рік.
25 Лютого, 2019 р., 12:41
Відповідно до рішення сесії міської ради № 277 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна,  визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:
25 Лютого, 2019 р., 11:46
26 лютого 2019 року у 17:00 годині відбудуться збори громадян міста Семенівка у малому залі Семенівського міського палацу культури.
25 Лютого, 2019 р., 07:52
Часи минають, мода змінюється, але є те, що завжди залишається актуальним: добра вдача, тонкий розум, ввічливість, гарні манери – все, що притаманне справжній леді.
22 Лютого, 2019 р., 16:51
19 лютого 2019 року були проведені загальні збори громадян в с. Архипівка та с.Леонівка.
22 Лютого, 2019 р., 15:51
Діяльність по підготовці стратегії розвитку Семенівської ОТГ наближається до фінішної прямої. Робоча група і експерт проекту Назар Глинський узгоджували основні положення, уточнювали дані та проводили необхідні консультації з таких головних питань як: