19 Березня, 2023 р., 09:07
Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
17 Березня, 2023 р., 13:42
Спірний проєкт Закону України щодо реформування містобудування досі очікує вето Президента. Мова йде про законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності" №5655 від 11.06.2021 р.
16 Березня, 2023 р., 15:45
З метою підтримки та відновлення українського підприємництва, яке було і є фундаментом української економіки, команда центру розвитку місцевого самоврядування спільно з Міжнародною асоціацією «Європа-Північ-Схід» у партнерстві з Польсько-українською господарчою палатою за підтримки офісу депутата Європарламенту Марка Белки та інших партнерів виступає співорганізатором вебінару на тему: «Робота з відновлення українського підприємництва», який відбудеться 17 березня 2023 року з 10.30 до 12.00.
16 Березня, 2023 р., 09:55
Методикам використання діалогових підходів під час проведення консультацій з громадськістю навчалися представники 10 громад Чернігівської області під час заходу, що відбувся 14 березня 2023 року в місті Чернігів.
15 Березня, 2023 р., 15:50
Стартує Громадський бюджет! Вже з 15 березня кожен може реалізувати саме свою ідею з покращення благоустрою території, комфорту проживання, естетичного вигляду Семенівської громади через проєкт.
15 Березня, 2023 р., 11:14
На сьогодні довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» містить понад 2,2 тис. правових консультацій у найрізноманітніших галузях права. Перелік консультацій постійно доповнюється, а їх актуальність тримають на контролі юристи системи надання безоплатної правової допомоги (далі – системи БПД).
14 Березня, 2023 р., 10:16
Оператори ГРМ, що працюють під брендом РГК, спрямували 450 млн грн. на відновлення розподілу газу на деокупованих та постраждалих внаслідок бойових дій територіях. З них 16,8 мільйонів гривень на ремонт пошкоджень внаслідок бойових дій спрямував «Чернігівгаз» у 2022 році.
14 Березня, 2023 р., 08:38
Відділ розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради нагадує, що в громаді продовжує діяти Міська цільова Програма підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на території Семенівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Відповідно до зазначеної програми жителям громади надана можливість отримувати довгострокові пільгові кредити для будівництва, добудови, реконструкціїї, ремонту та придбання житла, а також його інженерного облаштування, розвитку особистого селянського господарства через Чернігівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
11 Березня, 2023 р., 11:27
14 березня 2023 року в адміністративному приміщенні міської ради за адресою: м. Семенівка, вул. Червона площа 6 відбудеться засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту з  метою формування списку кандидатів у присяжні Семенівського районного суду Чернігівської області. Початок засідання о 10 год 00 хв.