Новгород-Сіверського району Чернігівської області

01 Березня, 2019 р., 15:36
Весна - найпрекрасніша та найочікуваніша пора року. Пташки радіють теплу навесні. На водоймах тане лід, сніги поступово тануть, починає пробиватися перша весняна яскраво-зелена трава, бруньки набухають, розквітають перші тендітні квіти, з гір біжать гуркітливі струмки, звідусіль, чути спів пташок.
01 Березня, 2019 р., 15:23
28 лютого відбулися збори громадян у селі Погорільці, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради.
01 Березня, 2019 р., 15:19
28 лютого відбулися збори громадян у селі Стара Гутка, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради.
01 Березня, 2019 р., 15:07
Сімдесят шість років тому, в березні 1943-го року, в м. Корюківка  сталася страшна трагедія: інтернаціональні загони нацистів знищили 6700 осіб – майже всіх жителів. Таким чином карателі Третього Рейху «відповіли» на операцію загону радянських партизанів під керівництвом Олексія Федорова, які за кілька днів до цього звільнили ув'язнених з нацистської тюрми.
01 Березня, 2019 р., 12:46
12-14 березня у новому ВЦ «КиївЕкспоПлаза» с. Березівка, Макарівського району Київської області відбудеться виставка «Форум фермерських технологій» та Фермерський ярмарок контрактів – єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощуванням продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.
01 Березня, 2019 р., 11:16
На сьогоднішній день питання енергозбереження займає одну з ключових позицій у нашій громаді. Заклади культури Семенівської міської ради уже майже повністю відмовилися від споживання природного газу та перейшли на опалення твердопаливними котлами.
01 Березня, 2019 р., 11:10
27 лютого, за участю міського голови Сергія Деденка, його заступників Сергія Єрьоми та Олександра Кравцова, секретаря міської ради Олексія Желтобрюха, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, податків та торгівлі де депутати міської ради погодили розподіл залишків освітньої субвенції та субвенції на соціально-економічний розвиток громади.
28 Лютого, 2019 р., 11:32
26 лютого 2019 року о 17.00 год. у Семенівському міському палаці культури відбулись загальні збори громадян, на яких міський голова відзвітував про діяльність виконавчих органів ради та виконання програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської ради  (об’єднаної територіальної громади) у 2018 році.
28 Лютого, 2019 р., 10:42
21 лютого відбулися збори громадян у селі Кути, де керівники громади прозвітували перед місцевими жителями про роботу виконавчого органу міської ради.